Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
55980
22.05.2012, 22:41
Mam nadzieję że to głupi żart z Zieńczukiem, miała być rewolucja i gra młodzieżą a nie ściąganie zawodników w wieku 30+. Kolejny klub emerytów tylko teraz bez walki o nic..
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
matti123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti123
Znajdź inne posty napisane przez matti123