Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55978
Stary 22.05.2012, 22:21
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Radziłbym Ci - powiem prosto - stulić p*sk, zanim wpierw coś chlapniesz. Jeszcze samemu będzie Ci się chciało manifestować - bo nic na to się nie zanosi, że będziemy mieć młodą kadrę.

Poza tym nie wierzę, że Zieńczuk będzie w przyszłym sezonie naszym piłkarzem. Po prostu nie wierzę. Niby jako kto? Obrońca? Bo jego jako skrzydłowego po prostu nie widzę w naszej kadrze i już.
Stulić to możesz co chcesz a pysk to szanuj. I szanuj tych co coś dla tego klubu zrobili w porównaniu do innych.
Odpowiedz cytując