bonawentura napisał(a):

Radziłbym Ci - powiem prosto - stulić p*sk, zanim wpierw coś chlapniesz. Jeszcze samemu będzie Ci się chciało manifestować - bo nic na to się nie zanosi, że będziemy mieć młodą kadrę.
Poza tym nie wierzę, że Zieńczuk będzie w przyszłym sezonie naszym piłkarzem. Po prostu nie wierzę. Niby jako kto? Obrońca? Bo jego jako skrzydłowego po prostu nie widzę w naszej kadrze i już.
|
Stulić to możesz co chcesz a pysk to szanuj. I szanuj tych co coś dla tego klubu zrobili w porównaniu do innych.