|
Apropo Q. Oglądnijcie sobie mecze z nim, on na prawdę nie jest słaby. To jest/był nasz najlepszy stoper w tym sezonie, jego problem nie polega na tym, że nie ma umiejętności tylko na tym, że jego forma jest nieregularna. Byle kto nie gra w rep Holandii i nie jedzie na MŚ. Wszyscy jeżdżą tu po nim i po SV (chociaż nie wiem dlaczego), że ściągnął swoich holenderskich "kolegów". Lamey, ok, słaby. Ale problem Jaliensa leży gdzie indziej.
|