|
Bednarz przynajmniej wie że istnieje taki piłkarz jak Michał Chrapek i gra na wypożyczeniu, a Stan w C+ był zdziwiony o kim mowa, co jak co ale pasuje chociaż to wiedzieć.Stan zrobił dobre transfery bo dostał kasę jakiej wcześniej nikt nie dostał chodzi mi o to że piłkarze mogli zarabiać krocie, innych dyrektorów to mogli zarabiać połowę z tego. Nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem Stana, a na chwile obecną Łysol to chyba dobra opcja, bo przetestuje pół Świata i może coś się trafi.
|