|
Zauważcie jedną różnice. Valckx miał zbudować zespół na już. Dlatego ściągał zawodników doświadczonych, drogich, na krótkie kontrakty na których nie będziemy mogli zarobić. Bednarz miał bardziej długofalową politykę.
Ponadto jakby zsumować ile Jaliens zarobił w te półtora roku to nie wiem czy Jirsak tyle w ciągu 5 lat zabrał z klubu. Tak już gwoli ścisłości.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|