Jedno pytanie czy koszulki pokazywane przez WisłaKosz.pl(
http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater ) przy okazji podawania informacji o nowych koszykarkach to nowe stroje naszych dziewczyn czy poprostu jakieś pierwsze lepsze wykorzystane tylko do przedstawienia graficznego nowych "nabytków"