|
Są pewne rzeczy, których się nie robi, dbając o wizerunek klubu, organizacji. U nas widać działają inne schematy.
Najpierw rozpacz i ogłaszanie wszem i wobec jaki to klub ma fataly stan kasy,ale mimo to dostanie licencje. Teraz, testowanie jakiś takich dziwnych gości. Nie mam pojęcia czemu Cupiał zgadza się na takie rzeczy. I to za własne pieniądze. Dziwne, no ale nie moja kasa to nie wnikam jaki jest cel takiej działalności.
Jak nie ma kasy to zamiast testować jakiś dziwnych gości, niech pojeżdzi ktoś z Wisły po okolicznych boiskach, tam biegają tacy co tego Ricardinho wciągają nosem.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|