http://www.eurofutbol.pl/news/511833...hodzi-z-Dijon/
Bardzo dobry zawodnik, w ostatnim roku byl testowany w Legii i bardzo dobrze sie prezentowal w sparingach, ale jednak nie podpisali z nim kontrakt. Tak gra:
http://www.youtube.com/watch?v=mb_xRE80l88