Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4956
Stary 22.05.2012, 16:09
Cytat:
Bilety na mecz Unia - Wisła tylko w piątek!

Informujemy, że w najbliższy piątek tj. 25.05.2012 w godzinach 17.00-19.00 w sklepiku Strefa Kiboli w starej hali Wisły dystrybuowane będą bilety na wyjazdowy mecz jaki 29.05.2012 rozegrają nasi piłkarze w Tarnowie z miejscową Unią!

Informujemy, że jest to jedyny termin w jakim będzie można nabyć wejściówki dla kibiców Wisły na to spotkanie. Koszt wejściówki to jedyne 10 zł - cały zysk ze sprzedaży biletów/cegiełek przeznaczony jest na ratowanie finansów drużyny tarnowskich jaskółek. Bardzo prosimy o zakup biletów w Krakowie - przyspieszy to dystrybucję biletów w dniu meczu w miejscowych kasach, a także ułatwi koordynację wszelkich działań jakie planowane będą przed spotkaniem.

Informujemy również, że ze względu na bardzo dobre połączenia autobusowe i pociągowe z Tarnowem - SKWK nie organizuje transportu zorganizowanego na to spotkanie!

Podczas zapisów zaopatrzyć się będzie można w okazjonalne t-shirty (o szczegółach niebawem). Przy zapisach będziemy prowadzili również zbiórkę pieniędzy na rzecz ciężko chorego małego dawidka - liczymy, że każdy wyjazdowicz będzie w stanie wrzucić do puszki 5 zł, dzięki czemu jeszcze w tym miesiącu będziemy mogli przekazać rodzicom dawida kolejną pulę pieniędzy jakich niewątpliwie obecnie potrzebują.

Do zobaczenia w Tarnowie!
skwk (.....)
Ostatnio edytowane przez aNouc : 22.05.2012 o godz. 16:13.
Odpowiedz cytując