borys napisał(a):

Ten pilkarz jest kibicem turysta
|
Typowy zawistny Polak, Nikt z nas nie widział tego Ricardinho a już narzekania.
Nie mam argumentów czysto piłkarskich to sie doczepię wywiadu. A co tam że okno transferowe nie jest jeszcze otwarte, już dowalę Bednarzowi. Po co czekać ja przecież wszystko wiem lepiej