Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55923
Stary 22.05.2012, 14:35
Boruc napisał(a):Wyświetl post
Podbeskidzie - Wisła, relacja live:

,,Za chwilę pojawi się skład Wisły. W drużynie Białej Gwiazdy zagra jeszcze jeden testowany piłkarz - to osiemnastoletni Damian Buras z Hutnika Kraków."

,,Po indywidualnej akcji Ricardinho róg dla Białej Gwiazdy"
,,Ricardinho chciał minąć trzech rywali. Dwóch się udało, trzeciemu testowany Brazylijczyk już nie dał rady"
,,Przechwyt Ilieva na połowie rywala. Ivica odgrywa do Ricardinho, ale ten zamiast od razu oddać piłkę wdał się w drybling i koniec końców jego wrzutkę wyłapał Zajac"

1. Fajnie, że jednak pojawiają się młodzi Polacy na testach.
2. Ten Ricardinho to chyba jakiś wyjątkowy piłkarski egoista ;D. Kojarzy mi się z Essombą - byłym (lub obecnym?) piłkarzem Jagi
Po filmach bylo widac ze gra bardzo duzo sam...
Odpowiedz cytując