mateusz212 napisał(a):

|
juz jest na testach w Koronie... ciekawe co będzie z tym Nowakiem i Gajosem...może chociaż ich nie prześpimy.
|
Jest tylko na testach w nic nie znaczącej, bankrutującej Koronie. Ciekawe, czy by odmówił Wiśle i podpisał z Koroną, gdyby dostał chociaż zaproszenie na testy od nas.