westersyl napisał(a):

Ja tylko przypomnę kilka cytatów aktualnych lub były piłkarzy:
Jakub Błaszczykowsi " Dan Petrescu to najgorszy trener z jakim kiedy kol wiek pracowałem"
Rafał Boguski: "Dan Petrescu uczył się na nas trenerki "
Patryk Małecki " Dan Petrescu wrzucał wszystkich do jednego worka"
Błaszczykowksi " Dan Petrescu niszczył moje zdrowie "
Marcin Baszczński: " Za trenera Petrescu graliśmy w niewiślickim stylu"
Baszczu jeszcze raz : O tym jakie błędy on popełnił nie chcę teraz mówić. Może kiedyś zdecyduję
się powiedzieć o tym."
Marek Zieńczuk " Z tym nazwiskiem kojarzy mi się rok wyjęty z życiorysu"
|
Ja się wcale nie dziwię, że polskim piłkarzom, których próbujesz przytaczać, nawykłym do lekkich, kilkudziesięcio minutowych treningów, siatkonogi, gry w dziada i machania rękami, styl Petrescu opierający się na ciężkiej harówce kojarzy się jak najgorzej...
