Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7229
Stary 22.05.2012, 13:23
thechris napisał(a):Wyświetl post
Sukces za sukcesem. Życie Petrescu po Wiśle

http://www.weszlo.com/news/10551-Suk...rescu_po_Wisle
Spoko. Są tacy co wiedzą lepiej. Co ciekawie - to najbardziej wokalni obrońcy Bednarza i jego testów amatorów i grubasów.

Błaszczykowski na pewno w Niemczech na treningach ma taką plażę jak u nas. Jasne. Tylko dziwnym trafem w Krakowie za wiele nie pokazał, dopiero po wyjeździe ustabilizował formę i stał się piłkarzem klasy europejskiej.
No, ale to na pewno dlatego, że to nie Probierz go trenował. Wtedy dopiero złapałby formę i rozwinąłby się piłkarsko



Cóż, fakty są brutalne, więc od jakiegoś czasu mamy odwracanie kota ogonem pod tytułem: "Nie stać nas". Dziwne, jeśli dobrze pamiętam, to w Unirei jakiś zawrotnych sum nie wydawali...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując