FraMat napisał(a):

Chyba nie rozumiesz.
Moze Ci to wytłumaczę: jesli praca Bednarza ma polegac na zapraszaniu na testy noname'ów, piłkarzy, o których wie on cos niecoś tylko na podstawie youtuba, to sorry - ja tez mogę być takim dyrektorem sportowym. Może nie jestem łysy, moze nie mam za soba legijnej przeszłości, ale to chyba żadna przeszkoda? Wezme połowę stawki Bednarza.
Czy to jest profesjonalne podejście? Nie przeszkadza Ci to, że najwazniejsze decyzje są podejmowane w tak amatorski sposób?
|
No żeby moderator tak dzieci nakręcał i tak głośno płakał? Jak małe dziecko po prostu. Było tutaj sporo rozsądnych opinii na temat pracy trenera, żeby nie oceniać po dwóch meczach itp, aż nagle (mimo, że do otwarcia okienka jeszcze ponad miesiąc) chyba dorośli ludzie zaczynają płacz, bo nie ma piłkarzy. Moja propozycja jest taka, żeby zostawić 1 temat o transferach- ten bez komentarzy, a z resztą (w tym z tematem o działalności dyrektora sportowego) ruszyć w momencie, kiedy okienko się zamknie.