Kamyk napisał(a):

Ja też szczerze mogę polecić. Ten sam pakiet mam. Płacę za wszystko 150 zł. TV, Tel. i Net.
Z tym, że telefon mam nielimitowany (dzwonię wszędzie za free 24 na h), Internet 20 mega, no i telewizja ponad sto kanałów.
Reav jak jest u Ciebie?
|
Eeee chyba nie ten sam pakiet....
TV: MaxHD z nagrywarką
TEL: 240 minut do wszystkich oprócz oczywiście PLAY
INTERNET: 120 MB
Płacę róznie bo między 140 a 150 i od czego to zależne to ni cholery nie wiem.
Ale śmiga wszystko zaj......