Wyświetl pojedynczy post
reav1982
Junior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25577
Stary 22.05.2012, 12:33
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Ja też szczerze mogę polecić. Ten sam pakiet mam. Płacę za wszystko 150 zł. TV, Tel. i Net.
Z tym, że telefon mam nielimitowany (dzwonię wszędzie za free 24 na h), Internet 20 mega, no i telewizja ponad sto kanałów.

Reav jak jest u Ciebie?

Eeee chyba nie ten sam pakiet....

TV: MaxHD z nagrywarką
TEL: 240 minut do wszystkich oprócz oczywiście PLAY
INTERNET: 120 MB

Płacę róznie bo między 140 a 150 i od czego to zależne to ni cholery nie wiem.
Ale śmiga wszystko zaj......
Odpowiedz cytując