Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7227
Stary 22.05.2012, 12:29
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jesli pojawia się konflikt na linii trener-piłkarze, zostaje trener, odpadają piłkarze.
Obawiam się, że do takiej polityki klubu potrzebne są takie fundusze, których my nie mieliśmy od przynajmniej 10 lat. Jesteśmy w stanie wymienić większość kadry? W normalnych warunkach nie. Tylko gdy akurat kończą im się kontrakty. Możemy zatrudnić piłkarzy znacznie lepszych niż mieliśmy wtedy lub mamy teraz? Pojedynczych owszem, ale na znaczne podniesienie poziomu zespołu nie ma większych szans. Nie przy takich pieniądzach na transfery.
Stąd gdy zespół nie funkcjonuje tak jak powinien, to wymienia się trenera.
Odpowiedz cytując