jova napisał(a):

|
Nooo szczególnie taki Błaszczykowski. Co on wie o profesjonalnej piłce na wysokim poziomie? On nic nigdy nie osiągnie, mówię Wam. Gdzie on teraz gra? W trzeciej, czwartej lidze?
|
Przyznaję, że nie potrafię sobie wytłumaczyć tego rozdźwięku między wypowiedziami piłkarzy Wisły o Danie Petrescu, a sukcesami Dana jako trenera poza Wisłą.
Obiektywna rzeczywistość pokzauje, że Dan zna się na tym, co robi: osiąga sukcesy w ligach lepszych niż polska, jest doceniany w Rumunii, w Rosji, w Europie. Władze Kubania od niego rozpoczynają budowę drużyny. Jesli pojawia się konflikt na linii trener-piłkarze, zostaje trener, odpadają piłkarze.
Z pewnością popełnia błędy, jak każdy człowiek. Jednak w jego przypadku sukcesy są dużo bardziej konkretne od błędów.