Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7225
Stary 22.05.2012, 11:37
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ja naturalnie byłem zwolennikiem filozofii Rumuna tylko my chyba byśmy musieli wymienić większość składu bo zwolenników ciężkiej pracy nie było wielu.
Nooo szczególnie taki Błaszczykowski. Co on wie o profesjonalnej piłce na wysokim poziomie? On nic nigdy nie osiągnie, mówię Wam. Gdzie on teraz gra? W trzeciej, czwartej lidze?
Odpowiedz cytując