qbbba napisał(a):

Kolego ale co Cię tak boli? Ty zapłaciłeś za ten bilet do Polski? Ty mu hotel opłacasz? Z Twojej kieszeni na to poszło? Ty masz monopol na wiedzę? Już wiesz, że ten zawodnik jest chu*owy?
I nie nie bądź cyniczny pisząc o Bednarzu. Lepiej żeby testował potencjalnych piłkarzy Wisły niż nurkował w Egipcie. Nie potrafię zrozumieć Twojego podejścia. Chcesz zaistnieć na forum żenującymi komentarzami. Bez odbioru.
|
To co sie w tym klubie wyprawia. Ricardinio - amator(tak i nie szydze w tym momencie), trenowal ze znanym klubem, nikt takze nie wspomina czy on poza treningami gral w jakiejkolwiek druzynie(odpowiednik ME)
"I nie nie bądź cyniczny pisząc o Bednarzu. Lepiej żeby testował potencjalnych piłkarzy Wisły niż nurkował w Egipcie." - przeczytaj jeszcze raz co napisales to jest tragikomiczne. Laskawie nie nurkuje i testuje. Brawo, nasz bohater.
To ze nie potrafisz zrozumiec mojego stanowiska, no trudno przezyje jakos... mimo wszystko ladna dzis pogoda

. Tylko ze jak to mozliwe ze jak nie rozumiesz o co mi chodzi to stawiasz teze ze chce zaistniec?

Pozdrawiam.