Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 22.05.2012, 11:17
Kocur napisał(a):Wyświetl post
A Pelikan nie jest nad strefą spadkową też ?



z II ligi lecci tylko KSZO a 2 koleje zespoły lecą dlatego że z I ligi spadły już Wisła Płock i Olimpia Elbląg na które trzeba zrobić miejsce w tej grupie
w grupie zachodniej też poleci o dwie więcej bo tam lecą Polkowice i Bytom
Odpowiedz cytując