Kocur napisał(a):

A Pelikan nie jest nad strefą spadkową też ?
|
z II ligi lecci tylko KSZO a 2 koleje zespoły lecą dlatego że z I ligi spadły już Wisła Płock i Olimpia Elbląg na które trzeba zrobić miejsce w tej grupie
w grupie zachodniej też poleci o dwie więcej bo tam lecą Polkowice i Bytom