Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25574
Stary 22.05.2012, 11:09
Piszę w imieniu matki,matka za granicą więc pisze ja Matka siedzi za granicą i nie płaciła w 2011 podatku rolnego.Dzisiaj zjawił się poborca skarbowy i mówił,że jak do końca maja nie zostanie zapłacone to może być nie wesoło.Ja Pytam starszy czy czy naprawdę może być nie wesoło?I czy nie można tego zapłacić w listopadzie? kiedy przyjedzie na urlop?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując