borys napisał(a):

|
Ufff dobrze ze mi to uzmyslowiles, Jacek pracuje, wszak juz pokazal, ze jest thebesciak. Kajam sie wiec...
|
Kolego ale co Cię tak boli? Ty zapłaciłeś za ten bilet do Polski? Ty mu hotel opłacasz? Z Twojej kieszeni na to poszło? Ty masz monopol na wiedzę? Już wiesz, że ten zawodnik jest chu*owy?
I nie nie bądź cyniczny pisząc o Bednarzu. Lepiej żeby testował potencjalnych piłkarzy Wisły niż nurkował w Egipcie. Nie potrafię zrozumieć Twojego podejścia. Chcesz zaistnieć na forum żenującymi komentarzami. Bez odbioru.