Wyświetl pojedynczy post
qbbba
Senior Member
 
 
Od: 09.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55897
Stary 22.05.2012, 11:01
borys napisał(a):Wyświetl post
Ufff dobrze ze mi to uzmyslowiles, Jacek pracuje, wszak juz pokazal, ze jest thebesciak. Kajam sie wiec...
Kolego ale co Cię tak boli? Ty zapłaciłeś za ten bilet do Polski? Ty mu hotel opłacasz? Z Twojej kieszeni na to poszło? Ty masz monopol na wiedzę? Już wiesz, że ten zawodnik jest chu*owy?

I nie nie bądź cyniczny pisząc o Bednarzu. Lepiej żeby testował potencjalnych piłkarzy Wisły niż nurkował w Egipcie. Nie potrafię zrozumieć Twojego podejścia. Chcesz zaistnieć na forum żenującymi komentarzami. Bez odbioru.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując