Kocur napisał(a):

A Pelikan nie jest nad strefą spadkową też ?
|
Tylko, że KSZO się wycofało z rozgrywek i nie wiem czy spadają klasę niżej, czy w ogóle rozwiązują działalność.
Kibicowskie KSZO, (KSZO 1929 Ostrowiec) gra w okręgówce w grupie świętokrzyskiej i właśnie zapewniło sobie awans do IV ligi.