pawelo84 napisał(a):

|
Bardzo dobry zawodnik. Szkoda że trochę wiekowy, ale jeden z solidniejszych polskich lewych obrońców. Lepszy niż wszyscy ligowcy z Rumianym którego Franz faworyzuje włącznie.
|
Moge zapytac ile razy widziales Sznaucnera w ostatnich latach na zywo? Ja ani razu, pamietam go tylko z czasow kiedy jeszcze gral w Katowicach razem z Kowalczykiem i Fonfara w obronie (GKS gral wtedy jeszcze systemem 3-5-2), niezle gral, ok, ale bylo to juz bardzo dawno temu.