Lukasz napisał(a):

|
Zaszłości historyczne. Bednarz u nas testował pól bramkarskiego świata i pół Polski się z nas śmiało. Może nie pamiętasz tej sytuacji, natomiast nie ma co się przejmować - jest okazja by selekcje odpadków ponownie oglądać na R22.
|
Pamiętam bardzo dobrze testy bramkarskie i kilku przypadkowych zawodników z pola, niemniej jednak mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej... Wiem, że nie ma ku temu żadnych racjonalnych przesłanek, ale tak już mam - wiślacki kibicowski urzędowy optymizm...