Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13762
Stary 22.05.2012, 10:07
przemek1902 napisał(a):Wyświetl post
Generalnie po deklaracji Łysola o tym, że chcemy Polaków w każdych mediach łączy się nazwiska z Wisłą Kraków. To istna paranoja i zgadywanka. Nie mniej jednak Sznaucner to byłby strzał w dziesiątkę w mojej ocenie, z resztą juz kiedys jego nazwisko wymienialem w kontekście "Białej Gwiazdy".
Moge zapytac ile razy widziales Sznaucnera w ostatnich latach na zywo? Ja ani razu, pamietam go tylko z czasow kiedy jeszcze gral w Katowicach razem z Kowalczykiem i Fonfara w obronie (GKS gral wtedy jeszcze systemem 3-5-2), niezle gral, ok, ale bylo to juz bardzo dawno temu.
Odpowiedz cytując