przemek1902 napisał(a):

|
Generalnie po deklaracji Łysola o tym, że chcemy Polaków w każdych mediach łączy się nazwiska z Wisłą Kraków. To istna paranoja i zgadywanka. Nie mniej jednak Sznaucner to byłby strzał w dziesiątkę w mojej ocenie, z resztą juz kiedys jego nazwisko wymienialem w kontekście "Białej Gwiazdy".
|
Moge zapytac ile razy widziales Sznaucnera w ostatnich latach na zywo? Ja ani razu, pamietam go tylko z czasow kiedy jeszcze gral w Katowicach razem z Kowalczykiem i Fonfara w obronie (GKS gral wtedy jeszcze systemem 3-5-2), niezle gral, ok, ale bylo to juz bardzo dawno temu.