marian82 napisał(a):

|
Czytam wiele z powyższych postów i zastanawiam się, skąd takie poirytowanie testami Quioto i Ricardinho i negowanie ich umiejętności... ....
|
Zaszłości historyczne. Bednarz u nas testował pól bramkarskiego świata i pół Polski się z nas śmiało. Może nie pamiętasz tej sytuacji, natomiast nie ma co się przejmować - jest okazja by selekcje odpadków ponownie oglądać na R22.