Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21235
Stary 22.05.2012, 09:39
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Ale ja się z tym zgadzam. To normalne, że gdy Legia zdobywa 3 miejsce i PP, Lech 4, Wisła 7, a Widzew 11 to Legia jest największym przegranym sezonu i to niezaprzeczalnie. Specyfika klubu
Typowe warszawskie zaklamanie Kon®ado dobrze napisal, s.......iliscie mistrzostwo wrecz koncertowo, co prawda Jopa to nie przebija ale i tak to frajerstwo sezonu.


63.5 Kg, Bełchatów bedzie miec przedawnienie jak sie nie myle. Korona spokojnie licencje dostanie, miasto nie pozwoli sobie na marketingowy strzal w stope.
Odpowiedz cytując