Po prostu Wiślak napisał(a):

Jeśli nieudacznikami mają być ludzie, którzy zdobyli mistrzostwo Polski i/lub osiągnęli wielki sukces w postaci awansu z fazy grupowej LE, to bez złośliwości proponuję: idź się leczyć lub odstaw towar, który bierzesz.
|
Ahahahahaha
Skąd się biorą tacy fantaści jak ty? Akurat wymieniona trójka kaleków swoim zaangażowaniem i wybitnymi umiejętnościami piłkarskimi dała nam te sukcesy o jakich piszesz. Pobierali przy tym niewielkie pensje i dzięki nim wyszliśmy finansowo na wielki plus. Niepowodzenie w lidze to już nie ich wina. To wina Cupiała, Kapki i Bednarza.
