Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
duch1989
Member
Od: 05.2009
Offline
#
55882
22.05.2012, 07:55
AYALA
napisał(a):
Sznaucer w Wiśle ?
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,S...e7df&_ticrsn=3
chyba rzeczywiście wielkich pieniędzy na transfery nie ma,chociaż nie wiadomo w jakiej jest formie.....chyba lepszym rozwiązaniem byłby na lewą obrone Lisowski albo Dudu
No pewnie, przecież do napadu starczy nam tylko Genkov, sprzedajmy Jovanicia bo sam Pareiko da rade. Jak dozna kontuzji to się będzie kombinować.
duch1989
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do duch1989
Znajdź inne posty napisane przez duch1989