Wyświetl pojedynczy post
duch1989
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55882
Stary 22.05.2012, 07:55
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Sznaucer w Wiśle ?
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,S...e7df&_ticrsn=3

chyba rzeczywiście wielkich pieniędzy na transfery nie ma,chociaż nie wiadomo w jakiej jest formie.....chyba lepszym rozwiązaniem byłby na lewą obrone Lisowski albo Dudu
No pewnie, przecież do napadu starczy nam tylko Genkov, sprzedajmy Jovanicia bo sam Pareiko da rade. Jak dozna kontuzji to się będzie kombinować.
Odpowiedz cytując