Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13755
Stary 22.05.2012, 07:36
Coż za filozoficzne stwierdzenie. "Lepiej kogoś, niż nikogo". No własnie lepiej dać sobie spokój niz ładować jakieś tam pieniądze (nawet marne) w testy totalnych piłkarskich analfabetów. Jak nie mają kasy na transfery to niech dadzą grać chłopakom z ME. A nuż któryś da radę i się pokaze. Tez wolałbym jakies konkretne wzmocnienia ale jak nie da rady, to nie kombinujmy z jakimiś ogórami.
Odpowiedz cytując