Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55880
Stary 22.05.2012, 06:46
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy, że dał swoim dwóm kolegom kontakty powyżej 300 tys. euro (zwłaszcza Jaliensowi). Do tego wysoka kwota za podpisik na kontrakcie. Ciekawe, gdzie Lameya oglądano? Na starych kasetach sprzed kilku lat, bo przecież nie na boisku w Leicester - przez cały rok zagrał w czterech spotkaniach. Do tego kolejnym zawodnikom z drugich lig (Nunez, Biton) dał kontrakty takie jakie Głowacki, Baszczyński, czy inni prawdziwi piłkarze w Wiśle nigdy nie mogli mieć. Sukces w Europie? To był za Kasperczaka w sezonie 2002/2003. A tu jeden wielki fart - jak Chelsea miała w zdobyciu LM (analogia nasuwa się sama - świetny wynik w pucharach zamazuje fatalny sezon w lidze obydwu tych drużyn i poniesione spore wydatki na zakup nowych graczy). Gol Falla z Odense na 2:2 w Londynie zamazuje wielu oczy. Ciekawe, co by wszyscy eksperci pisali, gdyby Litex wygrał u siebie dwoma-trzema bramkami, bo na to miał realne szanse. Nie wspomnę o meczu w Nikozji i wyniku np. 7:1 dla Cypryjczyków, bo też realnie mogłoby tak być.

Najważniejsze, Bednarz ośmiesza Wisłę, ale przynajmniej jego wynalazki nie będą zarabiały po 300-400 tys. euro. Poza tym, temu całemu Ricardinho pewnie zapłacą za podróż samolotem w obie strony, do tego zakwaterowanie w hotelu i tyle. Za kilka dni będzie już w Brazylii i nie będzie jego tematu w Wiśle. O co tyle krzyku? Niektórzy tak się denerwują, jakby Bednarz mu dał pół miliona euro netto rocznego kontraktu, a Peralcie (jeśli on za tym stoi) drugie pół miliona.
Boski post. Ale czy 10 występów w reprezentacji Holandii (de facto jednej z czołowych na świecie) nie jest dobrą rekomendacją do transferu ? Napisz poprostu, że Twoim zdaniem transfery są absolutnie zbędne ...

A co by było gdyby wpuszczono ryby do kina ?
Odpowiedz cytując