Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55876
Stary 21.05.2012, 23:53
Wszyscy jadą po Bednarzu (i w sumie slysznie) bo zaprasza na testy polowe swiata ale zastanowmy skad to sie bierze.

Bednarz to tylko pionek. Przeciez wiadomo, ze to Cupial w Wisle pociaga za sznurki. Zatrudnil Bednarza i okreslil mu jak ma funkcjonowac Wisla w najblizszym czasie, Bednarz na to przystal (bo pewnie mial podobny punkt widzenia na Wisle) oraz uslyszal, ze na transfery bedzie mial w przyblizeniu 0zl. No to Legionista dziala i sie gimnastykuje jak tu najtaniej sprowadzic jakiegos kopacza.
A najtaniej sprowadza sie wlasnie takich znikad o ktorych nawet Bog zapomnial. Akurat w tym Bednarz jest niezrownany i ma blogoslawienstwo Cupiala (i Kapki jak sadze).
Dzialania Bednarza to wypadkowa wizji Cupiala i jego spojrzenia na to jak ma wygladac Wisla w najblizszej przyszlosci. Zapomnijmy o grajkach ogladanych na zywo po 10 razy przez scoutow zanim do nas trafia. Teraz to wyglada tak, ze Bednarz odpala youtuba, wpisuje w wyszukiwarke "player unknown" i mamy goscia na testach (a pozniej moze i z kontraktem).
Przy okazji transferu ktos na boku zarobi z prowizji, Bednarz jest zadowolony, bo kolejny transfer zalatwil a Cupial bedzie zyl w przeswiadczeniu, ze buduje silna Wisle i teraz LM to juz na pewno bedzie.
A o efekcie tej amatorszczyzny bedziemy mogli przekonac sie w kolejnym sezonie.
Odpowiedz cytując