Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55872
Stary 21.05.2012, 23:01
murray napisał(a):Wyświetl post
Tracimy to, że trzeba mu zapłacić za przelot. Choć to, czy stracimy, to raczej można stwierdzić później.

Nie uważasz, że lepiej posprawdzać chociażby chłopaków z Garbarni czy innego Hutnika? Pisałeś kiedyś o Kalickim. To co, naprawdę warto jest sprawdzać czy mudżin prosto kopnie piłkę, czy też raczej dać chłopakowi z Krakowa włożyć koszulkę z Białą Gwiazdą i niech się sprawdzi przy Probierzu?

Też na tym nic nie stracimy...
Wiadomo, że wolałbym po stokroć widzieć chłopaków z Krakowa w drużynie, i cieszę się też że wielu jeszcze juniorom pozwolono trenować w tzw. 1szym zespole, bo w sumie pierwszy to on jest tylko z nazwy na chwilę obecną.

Dobrze też, że na testach jest jeden z ciekawszych pomocników w swoim roczniku w Polsce Konrad Nowak i mam nadzieję, że nie wypuścimy z rąk Chrapka ani Nalepy. Liczę na większą liczbę Polaków w składzie i to dla mnie jeden z priorytetów tego okienka - bez dwóch zdań. Ale też nie zamierzam popadać w histerię jak kilka osób tu zgromadzonych i oceniać pracy, a właściwie jej początków pana JB przez to, że jacyś Latynosi wpadli na trening. Poczekajmy i zobaczymy co z tego wyjdzie, a później ferujmy wyroki bo narazie to wszystko jest wróżeniem z fusów, bo i tak wszystko będzie rozstrzygać się w lipcu, po ełro i wtedy należy spodziewać się ruchów transferowych, na razie to wszystko to pompowanie balonika przez media.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując