Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13752
Stary 21.05.2012, 22:27
Rios i Nunez to nie yli źli piłkarze, tylko należało odpowiednio ich ustawić. A to ,że nie miał za bardzo kto tego zrobić to inna sprawa. Oni grali typowy południowy futbol.

Zagadką dla mnie pozostaje to, iż podpisuje się zawodnika, np Riosa i nie daje mu się grać słaby to nie bierzemy i tyle. A to kogo teraz testujemy, sprowadzamy......proponuje nawet tego nie komentować,bo po co się denerwować. Naszym zbawieniem w ataku ma być Brożek, który na Europę jest za słaby. Nie wiem co tu się dzieje ale za ciekawie to nie wygląda, ważne,że jest wesoło.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 21.05.2012 o godz. 22:30.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując