Wyświetl pojedynczy post
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55868
Stary 21.05.2012, 22:21
Ja uważam że po prostu niektórzy oceniają Stana po Jaliensie. Ciekawe ilu tu gnojących Stana za ten transfer nie podniecało sie jak ten general podpisywał z nami kontrakt. Ale spoko jeszcze pól rundy i będą krzyczeć o nieudaczniku Bednarzu.
Odpowiedz cytując