Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55863
Stary 21.05.2012, 21:34
szprotson napisał(a):Wyświetl post
co jest lepsze?

Ambitny młokos zarabiający 10 tysięcy, piłkarsko kaleka
czy stary dziad jadący na nazwisku zarabiający 300 tysięcy, piłkarsko kaleka?
Nic nie jest lepsze, obie te alternatywy są tragedią i wiodą do bankructwa tak sportowego, jak finansowego.

Zamiast testować 10 przypadkowych piłkarskich no namenów z youtube, lub od podejrzanych menadżerów, lepiej zatrudnić jednego scouta by znalazł jednego sensownego piłkarza.

Ciekawe ile pieniędzy inkasuje ten Peralta od podesłania tutaj jednego zawodnika... Bo przecież nie przyjeżdżają tutaj za darmo i nie przebywają w Krakowie za friko...

Bednarz masowymi testami pięknie może nabić niektórym portfele...
Odpowiedz cytując