No to moze ja sie podzielę swoimi odczuciami w kwestii transferów
Bramkarz ; Kurto out i w sumie dobrze bo i tak by nie grał . Z Pareiką to ja bym poczekał jeszcze bo jednak co jakiś czas musi sobie sam piłke do siatki wrzucić . Cel numer jeden ; Łukasz Skorupski .Młody ,zdolny ,do wyjęcia z Górnika chyba ze nas ktoś z zachodu wyprzedzi .
Z obrońców to ja bym chcial Ukaha bo jednak "Głowa " kontuzjowany wiecznie ... Diaz pewnie wróci do Belgii . Jaliens out .Ktoś z trójki Bunoza/Czekaj/Uryga na wypożyczenie .Burliga out bo po co nam on ?
W pomocy to Razack in (koniec kontraktu ) ewentualnie Bruno z Polonii ,też wolny zawodnik . Na skrzydle ktoś z dwójki Lukjanovs (Lechia)/Kupisz (Jaga ) . Iliev zostaje ,Jirsak niech zostaje ,Patryk Małecki jest zbyt potrzebny przydatny kiedy jest w formie żeby sie go pozbywać .
Lukasz G . stanowczo out .
W ataku to jest mi osobiście cholernie szkoda Bitona..Miał chłopak nosa w polu karnym kiedy grał .niepotrzebi sa moim zdaniem ludzie typu Patejuk czy Zieńczuk . Mało wniosą moim zdaniem. Co do Brożka jakoś ciągle sie waham .
Tyle moich przemyśleń
