Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55855
Stary 21.05.2012, 19:56
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Najważniejsze, że przed przyjściem łysego zdążyliśmy znaleźć bramkarza i wysokiego napastnika, bo dopiero byłyby atrakcje
Nie chwal dnia przed zachodem słońca ... z Sergiejem jeszcze kontraktu nie przedłużyli .

jova napisał(a):Wyświetl post
Ja pie***le... Nie wiem jak trzeba spojrzeć na ten pomysł by uznać go za logiczny...
Postaw się w miejscu menadżera. Oferujesz pieniądze za spojrzenie na zawodnika. Spojrzenie, a nie za kupno, czy zakontraktowanie. Zawodnika, który jest tani, więc nie zarobisz na tym wiele. Nie sądzisz, że taki inteligentny inaczej menadżer byłby robiony w ch...a w 95% sytuacji? Że jego zawodnicy byliby zapraszani na testy tylko po to, by dyrektor sportowy/skaut zarobił, a nie dlatego, że klub miał jakąś większą chęć zatrudnienia piłkarza? Sądzisz ze coś takiego byłoby opłacalne dla menadżera?!
Dlatego napisałem ,że jest też opcja druga w przypadku transferu pewna osoba dostaje procent ... Zresztą o takich praktykach w światowym futbolu już krążyły pewne historie a może tylko plotki , nie wiem.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 21.05.2012 o godz. 20:01.
Odpowiedz cytując