|
Nie, nie ma nic złego w testowaniu piłkarzy w czerwcu, gdy nie ma spiny, a do początku jakichkolwiek rozgrywek ponad miesiące.
Inaczej - normalnie nie ma w tym nic złego. Problem w tym, że znamy wszyscy Bednarza i wszyscy czujemy, że skończy się to niekończącą się karuzelą testów, z której niewiele będzie wynikać.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|