Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55848
Stary 21.05.2012, 19:37
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Testy Testy Testy, caly swiat na testy do Wisly. Brawo lysa palo -.-
Bednarz wziąłby chyba każdego zawodnika na testy, który jest czarny, ma w nazwisku końcówkę INHO i grał w jakiś stanowych rozgrywkach pod szyldem znanego kubu.

Niektórych już nie powinna dziwić euforia związana z chęcią ściągnięcia Brożka oraz Głowackiego. Patrząc na to co się dzieje przetrawiłbym już chyba nawet transfer Zieńczuka. Może się już powtarzam... nie rozumiem dlaczego testuje się jakiś ogórów, których Bednarz nigdy nie widział na oczy, oglądał na DVD na murawach podobnych do tej na Widzewie kamerowanych aparatem cyfrowym, telefonem komórkowym czy jeszcze nie wiem czym podczas gdy na przykład można byłoby podpisać wyróżniającego się Pazdana. Rozumiem trudna sytuacja finansowa ale jeśli Bednarz nie potrafi podpisać dobrego zawodnika z kartą na ręku to co on tu jeszcze robi ?

Valkcx może i sciągnął boiskowego frajera Nuneza, słabego kondycyjnie Ilieva, Jaliensa któremu nie zawsze się chcialo, Lameya nie zdolnego fizycznie do gry w ekstraklasie. Natomiast tych wszystkich piłkarzy łączył jeden fakt że w jakimś stopniu potrafią grać w piłkę i przy odpowiedniej mobilizacji to pokazywali.

Bednarz zaliczył falstart machając rewolwerem jeszcze przed zakończeniem rozgrywek, teraz kompromituje klub budując zły wizerunek na który na pewno będą zwracać uwagę piłkarze którzy coś reprezentują jeśli takich chcemy. Ciekawe czy Probierzowi podoba się testowani takich ogórów czy on po tym jak nie uratował straconego sezonu ma gówno do gadania a całą władze sprawuje wiceprezes do spraw sportowych.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 21.05.2012 o godz. 21:22.
Odpowiedz cytując