Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55847
Stary 21.05.2012, 19:33
Ocenianie okienka transferowego i wszlekie nerwy są przedwczesne, niech sobie testują -- przynajmniej jest jakiś news o Wiśle . Ale mnie irytuje nie domykanie pewnych spraw i zwlekanie z decyzjami: od jakiegoś czasu mamy prawie dogadanego Sobola, prawie dogadanego Głowackiego, prawie dogadanego Pareikę i prawie dogadanego Jirsaka. Oby nie skończyło się to wyjazdem na obóz przygotowawczy z "prawie" pełną dużyna złożoną z 12 piłkarzy.
Odpowiedz cytując