Napastnik z Hondurasu,brazylijski pomocnik,jeszcze może Głowacki,Ukah na jutrzejszym treningu i będzie komplet.Jutrzejszy trening zapowiada się ciekawie .Ciekawe też kto jutro jeszcze zawita na Reymonta

i do kogo ze swoich byłych podopiecznych Probierz wyciągnie rękę .Ukah,Bruno,Kupisz,?Dudu

?,Broź,Lisowski

?możliw e że któryś z nich zawita na jutrzejszy trening.Aczkolwiek ciekawe czy jutro oficjalnie zawita Głowacki na Reymonta


?