Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
55841
21.05.2012, 18:46
murray
napisał(a):
Testować to można chłopaków z pobliskich zespołów z II-IV-ligi, a nie obsadę filmu Anakonda.
Gratuluje wiedzy i odwagi stawiania słów.
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo