Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
eNWuSZ
Junior Member
Od: 10.2010
Offline
#
55840
21.05.2012, 18:45
Podobno Białkowski nie dostanie nowego kontraktu w Southampton.. ja bym się skusił o ile chcialby przyjsc
eNWuSZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eNWuSZ
Znajdź inne posty napisane przez eNWuSZ