Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
55833
21.05.2012, 18:01
cfa
napisał(a):
Oj jak na razie to tylko 1 bramkarz na testach, można się jeszcze wiele spodziewać
Może przyatakujemy jakiś rekord guinessa
A tak hmm nasunęło mi się jedno pytanie ... co Beednarz robił między angażami w Wiśle ?
Wykładał zarządzanie spółkami sportowymi (albo coś podobnie brzmiącego) na UJocie i pracował w kancelarii. (chyba)
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 21.05.2012 o godz. 18:08.
.
vote-for-mikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vote-for-mikey
Znajdź inne posty napisane przez vote-for-mikey