Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
55832
21.05.2012, 18:00
cfa
napisał(a):
A tak hmm nasunęło mi się jedno pytanie ... co Beednarz robił między angażami w Wiśle ?
to samo co inny kudłaty:
http://www.youtube.com/watch?v=MGmAfxakGZk
zybert77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zybert77
Znajdź inne posty napisane przez zybert77