Michal Krk napisał(a):

|
20 letni Brazyliczyk nie mający nigdy kontraktu w seniorskiej piłce. Co taki zawodnik tu chce robić? Można testować zawodników pochodzących ze znanych klubów, ale na litość boską, niech oni będą tam chociaż rezerwowymi. A nie takich, którym macierzysty klub, pewnie z litości pozwala trenować na swoich obiektach, ze względu na to, że trenują tam od dziecka. A nikt inny ich nie chce... Koniec świata.
|
Daj chłopakowi sie wykazać. Niech zagra w 1 lub 2 sparingach i zobaczmy co ten młody 20 letni pomocnik umie. Jeżeli sie nie sprawdzi to go odesla do domu ale nie mi sie wydaje ze coś musieli zobaczyc w tym piłkarzu ze go chca testowac więć dajmy mu szanse. Bednarz juz sprowadził Marcelo i sie sprawdził ale tez był Beto i okazał się pomyłka. Probierz dobrze go przetestuje. Wie co robi.
CR Flamengo Rio de Janeiro to nie znany klub?!