Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.05.2012, 17:34
Watts napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że forma pośrednia między piknikiem a ultrasem - nie przygotowujesz opraw itd., ale zaś nie siedzisz na dupie i nie wcinasz kiełby
To w takim razie kto to sympatyk? Nie przychodzi na stadion tylko ogląda w TV?
Wypadałoby, żeby autorka dała znać, co miała na myśli.
Odpowiedz cytując